На градското първенство от Ученически игри, провело се на 25-26.03.2026г., след изключително оспорвани мачове и силно напрежение, отборите на СГСАГ по бадминтон (юноши и девойки 11-12 клас) показаха невероятен дух и отдаденост ![]()
На градското първенство от Ученически игри, провело се на 25-26.03.2026г., след изключително оспорвани мачове и силно напрежение, отборите на СГСАГ по бадминтон (юноши и девойки 11-12 клас) показаха невероятен дух и отдаденост ![]()
Девойките се бориха до последно за златото, но съвсем малко не достигна и заслужено завоюваха второто място.
Юношите също се представиха достойно и заеха трето място в крайното класиране.
Благодарим ви за усилията, труда и прекрасните емоции, които ни подарихте! Вие сте истинско вдъхновение!
Гордeeм се с вас! ![]()

This website is using „Sofia Sans" font, created by lettersoup.de
СГСАГ „Христо Ботев" © Copyright 2026