На 21 март 2026 г. беше отбелязан Международния ден на геодезиста.
На 21 март 2026 г. беше отбелязан Международния ден на геодезиста.
По случай празника учениците от 11.г клас, специалност „Геодезия“, с подкрепата на инж. Васил Димитров, се включиха с инициатива за изработване на постер, с който да популяризират науката геодезия.
Учениците се участваха много активно и вложиха старание, за да покажат, че професията е колкото отговорна, толкова и интересна.
This website is using „Sofia Sans" font, created by lettersoup.de
СГСАГ „Христо Ботев" © Copyright 2026